Studia podyplomowe medycyny osteopatycznej - czego się nauczysz?

Głównym celem naszej uczelni jest to, by studenci studiów podyplomowych zdawali sobie sprawę, a także wiedzieli jak, kiedy i w jakim celu mogą pracować z pacjentem, by odczuwał on ulgę. Nasze zajęcia skupiają się przede wszystkim na zagadnieniach medycznych, takich jak diagnostyka różnicowa, patologia czy semiologia. Niezwykle istotne są dla nas zajęcia praktyczne, na których to nasi studenci mogą nauczyć się stosowania osteopatii przy użyciu technik klasycznych, strukturalnych, czy też funkcjonalnych.

Kto może zapisać się na studia podyplomowe z osteopatii?

Studia podyplomowe z medycyny osteopatycznej to oferta dla absolwentów fizjoterapii, którzy pomyślnie zdali wszelkie egzaminy oraz obronili pracę licencjacką. Jeżeli zatem osteopatia znajduje się w Twoim obrębie zainteresowań oraz chcesz dołączyć do grona profesjonalnych terapeutów, to studia podyplomowe na naszej uczelni z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Dalsze kształcenie jest niezwykle istotne, z uwagi na konieczność umiejętności dokonania całościowego podejścia do dolegliwości pacjenta przez terapeutę.

Co obejmuje czesne na studiach medycyny osteopatycznej w Warszawie?

W ramach opłaty czesnych na oferowanych przez na studiach medycyny osteopatycznej student otrzymuje możliwość czteroletniego pogłębiania swojej wiedzy w formie niestacjonarnej. Dodatkowo każdy rok studiów obejmuje aż 10 zjazdów, przy czym każdorazowo ostatni zjazd ma na celu sprawdzenie umiejętności praktycznych oraz teoretycznych studenta. Jesteśmy zdania, że rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji nie mają swojej ceny! Bez wątpienia, każde pieniądze wydane w swoją edukację są pieniędzmi doskonale zainwestowanymi!